Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

+2
He3acnuBka
bu
6 posters

Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  bu Пет Дек 11, 2009 4:52 pm

Какво точно искам да ми донесе този мил старец Smile ? Всяка година си задавам този въпрос Smile И с какъв подарък да изненадам близките си? Имате ли идеи ? santa
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  He3acnuBka Пет Дек 11, 2009 5:16 pm

Ама само Дядо Коледа ли? scratch scratch Аз искам да пиша писмо и на Дядо Мраз lol! lol! lol!
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  bu Пет Дек 11, 2009 5:46 pm

Ами пиши и на Дядо Мраз Smile Ако и двамата донесат още по-добре santa
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  He3acnuBka Пет Дек 11, 2009 5:50 pm

Минавам на принципа: "Колкото повече, толкова повече" santa lol! santa lol! santa
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  bu Пет Дек 11, 2009 5:54 pm

Или просто увеличаваш шанса си за поне един подарък rendeer santa
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  He3acnuBka Нед Дек 13, 2009 8:11 pm

Нека се усеща изобилието ...Коледа е все пак santa santa santa

...а аз искам само ТОВА lol! ...а може и ТОВА евентуално Very Happy Very Happy Very Happy
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  Astarta81 Пон Дек 14, 2009 1:29 pm

Милата ми тя...ми ти нищо не искаш, бе бубе Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Аз пък искам Дедо Коледа да ми донесе една вълшебна пръчица...мнгоо вълшебна...най-вълшебната на света!!! Защото не съм решила към момента, кое от всички неща искам да получа или да се случи най-напред Very Happy Very Happy Very Happy Та ще си седя с пръчицата и ще си искам Razz Razz Razz
Astarta81
Astarta81

Брой мнения : 29
Вот : 1
Join date : 16.11.2009
Age : 42
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  He3acnuBka Пон Дек 14, 2009 4:04 pm

Ама и ти си ми малко нагла, бе бубе Very Happy Very Happy Very Happy Аз пък найш ли кво искам...ВЪЛШЕБНИЯТ ПРЪСТЕН НА АРАБЕЛА lol! lol! lol! Врът-врът пръстенчето...и айдеее...цяла година КОЛЕДА lol! lol! lol! santa santa santa
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  Astarta81 Пон Дек 14, 2009 4:18 pm

А не! НЕспящата красавица, няма да се разберем така с тебе! Ти каза вече, даже посочи Razz Всички пръстенчета, лампички, пръчици и други магични елементи - моля при мен! cheers
Astarta81
Astarta81

Брой мнения : 29
Вот : 1
Join date : 16.11.2009
Age : 42
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  He3acnuBka Сря Дек 16, 2009 11:14 am

До 3 желания може lol! Имам още едно даже Very Happy Very Happy Very Happy
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  Astarta81 Чет Дек 17, 2009 4:07 pm

Е не знаех ,че Дядо Коледа и златната рибка са първи братовчеди, ама така е.....човек се учи докато е жив lol! lol! lol! lol!
Astarta81
Astarta81

Брой мнения : 29
Вот : 1
Join date : 16.11.2009
Age : 42
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  Rockabilly23 Пет Дек 14, 2012 4:19 pm

Много искам някакво еротично бельо , за да изненадам половинката си по празниците Smile) Една приятелка си пазарува от sexshop.bg и даже си има и код за намаление вече Very Happy Чудя се и аз дали да не пробвам :?

Rockabilly23

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 14.12.2012

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  novachkaa Пет Дек 14, 2012 6:20 pm

Rockabilly23 написа:Много искам някакво еротично бельо , за да изненадам половинката си по празниците Smile) Една приятелка си пазарува от sexshop.bg и даже си има и код за намаление вече Very Happy Чудя се и аз дали да не пробвам :?

има много хубаво секси бельо,ама какъв е тоя код,я кажи Very Happy

novachkaa

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 14.12.2012

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  pep-sitka Пет Дек 14, 2012 6:53 pm

novachkaa написа:
Rockabilly23 написа:Много искам някакво еротично бельо , за да изненадам половинката си по празниците Smile) Една приятелка си пазарува от sexshop.bg и даже си има и код за намаление вече Very Happy Чудя се и аз дали да не пробвам :?

има много хубаво секси бельо,ама какъв е тоя код,я кажи Very Happy

и аз получих един код на имейла си - cupidon15 от този сайт и вече се възползвах, направих си малко по-раничко подаръка - вибратор, от най-съвременните . все пак нали знаете, че всяка уважаваща себе си жена, трябва да си има , пък ако ще и секс машина да е мъжа до нея Twisted Evil сега продължавам с ровичкането, защото искам и на моя да му направя подарък и се чудя и аз дали да не го изненадам с бельо или нещо, което ще си ползваме двамцата , хмм , ще видим, ама наистина има много интересни неща в този сайт , даже и такива , които не са на секксуална темакита, като разни игри и бъзикчийсик истории Rolling Eyes tongue

pep-sitka

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 14.12.2012

Върнете се в началото Go down

Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ? Empty Re: Какво искам да ми донесе Дядо Коледа ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите